Publications Office of the EU
Česko-Plzeň: Různé zdravotnické přístroje a výrobky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Plzeň: Různé zdravotnické přístroje a výrobky

  • Zveřejněno
    28/12/2022
  • Lhůta
    01/02/2023
  • Udělení zakázky
    17/04/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
PRIVAMED a.s.
Místo plnění
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
7,960,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
9,713,644.16 CZK
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
8
Číslo nabídky
6_2022
Popis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového, nepoužitého a nerepasovaného zboží:
1. Lůžko intenzívní s laterálním náklonem ARO/JIP vč. matrace a příslušenství, 6ks;
2. Lůžko intenzivní JIP vč. matrace a příslušenství, 4ks;
3. Lůžko elektricky polohovatelné - Interní oddělení vč. matrace a příslušenství, 12ks;
4. Pasivní antidekubitní matrace - riziko IV vč. příslušenství, 24ks;
5. Křeslo - lůžko - multifunkční/transportní vč. příslušenství, 4ks;
6. Křeslo - lůžko - multifunkční - aplikační vč. příslušenství, 4ks;
7. Křeslo - lůžko - multifunkční - JIP stacionář vč. příslušenství, 4ks;
8. Pacientský zvedák vč. příslušenství, 2ks,
to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: PRIVAMED a.s.
Národní registrační číslo: 46885251
Poštovní adresa: Kotíkovská 927/19
Obec: Plzeň
Kód NUTS: CZ032
PSČ: 32300
Země: CZE
Kontaktní osoba: JUDr. Tomáš Mach
Hlavní adresa: http://www.privamed.cz/
Elektronicky:
https://tenderarena.cz/profily/PRIVAMED
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.