Publications Office of the EU
Německo-Wilhelmshaven: Opravy a údržba válečných lodí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Wilhelmshaven: Opravy a údržba válečných lodí

  • Zveřejněno
    28/01/2016
  • Lhůta
    24/02/2016
  • Udělení zakázky
    24/05/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Marinearsenal
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50640000 Opravy a údržba válečných lodí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
420,168.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
826,013.51 EUR
Číslo nabídky
12402/0P016/GU147
Popis

Planmäßige Instandsetzung der Fregatte Klasse 124 „Hamburg“ AP 8 „Bodenbeläge“.
Dieses Arbeitspaket bündelt alle Arbeiten in Bezug auf die Bodenbeläge. Die Leistungen beziehen sich auf lose und fest verlegte Bodenbeläge mit Unterböden im Schiff (2-K PUR-, Synthesekautschuk-, Fliesen- und Teppichböden).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Marinearsenal
Poštovní adresa: Kasinostraße – Tor 7
Obec: Wilhelmshaven
PSČ: 26382
Země: DEU
Kontaktní osoba: Angebotssammelstelle
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
420,168.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
826,013.51 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: German Dry Docks GmbH & Co. KG
Poštovní adresa: Barkhausenstr. 60
Obec: Bremerhaven
PSČ: 27568
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.