Publications Office of the EU
PAS121F-03-013 PROJ000010531 RFT for the Provision of Market Research and Surveys Consultancy Services for HSE - NCCP - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

PAS121F-03-013 PROJ000010531 RFT for the Provision of Market Research and Surveys Consultancy Services for HSE - NCCP

  • Udělení zakázky
    18/09/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Health Service Executive (National Cancer Care Programme)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: IE061 Dublin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72221000 Poradenské služby v oblasti obchodní analýzy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
168,085.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

PAS121F-03-013 PROJ000010531 RFT for the Provision of Market Research and Surveys Consultancy Services for HSE - NCCP

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Kód CPV

73210000 - Poradenství v oblasti výzkumu

79320000 - Průzkum veřejného mínění

79400000 - Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby

79421000 - Řízení jiných než stavebních projektů

79314000 - Studie proveditelnosti

79312000 - Testování trhu

73200000 - Poradenství v oblasti výzkumu a vývoje

79330000 - Statistické služby

79311100 - Plán průzkumu

79311200 - Realizace průzkumu

79311300 - Analýza průzkumu

79413000 - Poradenství v oblasti marketingového řízení

79420000 - Manažerské poradenství

79311400 - Ekonomický průzkum

79411000 - Všeobecné podnikové poradenství

73110000 - Výzkum

79300000 - Průzkum trhu a ekonomický průzkum; průzkum veřejného mínění a statistiky

79313000 - Hodnocení výkonnosti

73100000 - Výzkum a experimentální vývoj

79315000 - Společenskovědní výzkum

79310000 - Průzkum trhu

79311210 - Telefonický průzkum

79311410 - Posouzení ekonomického dopadu

79410000 - Obchodní a podnikové poradenství

72221000 - Poradenské služby v oblasti obchodní analýzy

73300000 - Návrh a realizace výzkumu a vývoje

79342311 - Průzkum spokojenosti zákazníků

79342310 - Průzkum zákazníků

73000000 - Výzkum a vývoj a související služby

80570000 - Školení osobního rozvoje

79630000 - Personální služby kromě rozmísťování a zajišťování personálu

80520000 - Školicí zařízení

79632000 - Vzdělávání zaměstnanců

80510000 - Odborná školení

80511000 - Školení zaměstnanců

80530000 - Praktické vzdělávání

79600000 - Nábor zaměstnanců

80000000 - Vzdělávání a školení

80500000 - Školení

79998000 - Služby profesionálních poradců

Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: cost
Popis: Cost@40%
Váha (procenta, přesně) : 40
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Quality@60%
Váha (procenta, přesně) : 60
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
168,085.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ipsos MRBI / MRBI Market Research Ltd
Poštovní adresa:
Obec: Dublin
PSČ: A94 D5D7
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.