Publications Office of the EU
Německo-Gundelsheim: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Gundelsheim: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby

  • Zveřejněno
    17/01/2023
  • Lhůta
    14/02/2023
  • Udělení zakázky
    13/07/2023
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gemeinde Gundelsheim
Místo plnění
NUTS code: DE245 Bamberg, Landkreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE24 Oberfranken
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
775,536.87 EUR
Číslo nabídky
108/22
Popis

Obec Gundelsheim má v úmyslu modernizovat místní čistírnu odpadních vod na přibližně 4 000 PE.
.
V promlčecí lhůtě jsou zadávány základní služby servisních fází 1–9 pro územní plánování inženýrských staveb podle § 43 odst. 1 věty 2 HOAI 2021, část 3, oddíl 3, jakož i zvláštní služby místního stavebního dozoru a sledování nápravy vad.
.
Kromě toho jsou v souladu s § 51 odst. 1 HOAI 2021, část 4, oddíl 1 zadávány základní služby servisních fází 1–6 pro návrh konstrukce, jakož i zvláštní služby inženýrského řízení.
.
Kromě toho jsou zadávány i základní služby servisních fází 1–9 v technickém plánování technického zařízení servisního schématu podle § 55 odst. 1 věty 2 HOAI 2021, části 4, oddílu 2 skupin závodů 1, 2, 3, 4 a 7, jakož i zvláštní služba sledování nápravy vad v promlčecí lhůtě.
.
Poznámka: Servisní fáze 4 bude uvedena do provozu pouze v rozsahu, v jakém k tomu dojde.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHY64G0
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
775,536.87 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Steinbacher-Consult GmbH & Co. KG
Poštovní adresa: Richard-Wagner-Straße 6
Obec: Neusäß
PSČ: 86356
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.