Publications Office of the EU
OTEVŘENÝ POSTUP PRO ZADÁVÁNÍ ŠKOLNÍ REFEKČNÍ SLUŽBY PRO KINDERGARTEN, PRIMARY A SECONDARY SCHOOLS OF THE MUNICIPALITY OF FOSDINOVO OD 2024 DO 2026 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

OTEVŘENÝ POSTUP PRO ZADÁVÁNÍ ŠKOLNÍ REFEKČNÍ SLUŽBY PRO KINDERGARTEN, PRIMARY A SECONDARY SCHOOLS OF THE MUNICIPALITY OF FOSDINOVO OD 2024 DO 2026

  • Zveřejněno
    15/05/2024
  • Lhůta
    21/06/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
COMUNE DI CARRARA - CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA TRA I COMUNI DI CARRARA, AULLA E MONTIGNOSO
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55523100 Poskytování jídel pro školy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
428,849.20 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

ZAHÁJENÝ POSTUP PRO ZAJIŠTĚNÍ ŠKOLNÍ REFERENČNÍ SLUŽBY PRO KINDERGARTEN, PRIMÁRNÍ A SEKUNDÁRNÍ ŠKOLY SPOJENOSTI FOSDINOVO OD 2024 DO 2026 S KRITÉRIEM HOSPODÁŘSKÉHO VÝHODNÉHO NABÍDKU NA ZÁKLADĚ NEJKRÁTŠÍ KVALITY / CENY, PRO KTERÉ BYL 00087610457202300001

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Elektronické podání: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis:
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
428,849.20 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.