Publications Office of the EU
Polsko-Radom: Poskytování úvěrů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Radom: Poskytování úvěrů

  • Zveřejněno
    13/06/2014
  • Lhůta
    22/07/2014
  • Otevírání nabídek
    22/07/2014
  • Udělení zakázky
    05/08/2014
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Starostwo Powiatowe w Radomiu
Místo plnění
NUTS code: PL921 Radomski
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66113000 Poskytování úvěrů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,491,895.61 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
FN-II.272.1.2014
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest zaciągnięcie kredytu bankowego w kwocie 7 000 000 PLN (słownie zł: siedem milionów), z przeznaczeniem na sfinansowanie spłaty wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów oraz na finansowanie planowanego deficytu budżetu powiatu radomskiego.
2. O zaciągnięciu kredytu zdecydowała Rada Powiatu w Radomiu Uchwałą Nr 372/XLI/2014 z dnia 30 kwietnia 2014 roku.
3. Prawne zabezpieczenie spłaty kredytu stanowić będzie weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową.
4. Zamawiający dokona spłaty kredytu w 32 ratach kapitałowych po 218 750,00 złotych (słownie zł: dwieście osiemnaście tysięcy siedemset pięćdziesiąt).
5. Raty kredytu będą spłacane w okresach kwartalnych do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego każdego kwartału, przy czym pierwsza rata zostanie spłacona do dnia 28.02.2015 r., a ostatnia rata zostanie spłacona do dnia 30.11.2022 roku.
6. Oprocentowanie naliczone będzie przez Wykonawcę od kwoty kredytu faktycznie wykorzystanego. Spłata odsetek będzie następowała w ratach miesięcznych, w terminie 7 dni od daty otrzymania oryginału noty obciążeniowej (zawiadomienia) od Wykonawcy.
7. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wcześniejszej spłaty rat kredytu. Z tytułu wcześniejszej spłaty rat kredytu od Zamawiającego nie będzie pobierana żadna prowizja, ani inna opłata bankowa.
8. Wykonawca dokona ostatecznego rozliczenia dokonanych spłat w dniu spłaty ostatniej raty kapitałowej kredytu oraz odsetek bankowych.
9. Za datę spłaty raty kredytu przyjmuje się datę wpływu środków na rachunek Wykonawcy.
10. Do celów wyliczenia odsetek od kredytu należy przyjąć WIBOR 1M na dzień 03 czerwca 2014 r., który wynosił 2,62.
11. Dokumenty, w wersji elektronicznej, określające sytuację prawną, finansową oraz inwestycyjną Zamawiającego dostępne będą wraz z dokumentacją przetargową w Biuletynie Informacji Publicznej Zamawiającego pod adresem http://pzradom.peup.pl.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/07/2014 12:15
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,491,895.61 PLN
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Bank Spółdzielczy w Otwocku
Poštovní adresa:
Obec: Otwock
PSČ: 05-400
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.