Publications Office of the EU
Francie-Carros: Vybavení hřišť - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Carros: Vybavení hřišť

  • Zveřejněno
    26/01/2021
  • Lhůta
    22/02/2021
  • Otevírání nabídek
    22/02/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Ville de Carros
Místo plnění
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
37535200 Vybavení hřišť
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
340,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Le présent marché a pour objet la fourniture et pose d'équipements ludiques, sportifs et la mise en œuvre de fondations, la fourniture et la pose de sols souples amortissant, de la Ville de Carros. Les équipements seront installés sur des aires spécialisées prévues à cet effet.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Mairie de Carros
Poštovní adresa: 2 rue de l'Eusière, CS 70002
Obec: Carros Cedex
Kód NUTS: FRL03
PSČ: 06512
Země: FRA
Kontaktní osoba: Service de la commande publique
Hlavní adresa: https://www.marches-securises.fr
Elektronicky:
https://www.marches-securises.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/02/2021 13:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.