Publications Office of the EU
Bulharsko-Plovdiv: Pneumatiky pro automobily - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Plovdiv: Pneumatiky pro automobily

  • Zveřejněno
    13/11/2015
  • Lhůta
    10/12/2015
  • Otevírání nabídek
    11/12/2015
  • Udělení zakázky
    23/02/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34351100 Pneumatiky pro automobily
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,240,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
906,077.00 BGN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
№ 562-ЕР-15-СЕ-Д-З
Popis

Доставка на нови неупотребявани гуми-външни (летни, зимни) за автомобили, демонтаж, монтаж, съхранение и приемане на излезли от употреба гуми собственост на „ЕВН България Електроразпределение“ ЕАД по обособени позиции.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/12/2015 10:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.