Publications Office of the EU
Pořízení mobilních opravárenských systémů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Pořízení mobilních opravárenských systémů

  • Zveřejněno
    20/05/2025
  • Lhůta
    09/06/2025
  • Udělení zakázky
    25/11/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Jefatura de Asuntos Económicos del Mando de Apoyo Logístico
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34221000 Mobilní kontejnery pro zvláštní účely
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2025/ETSAE0906/00000858E
Popis

Pořízení mobilních opravárenských systémů

Metoda podání
Elektronicky:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=cII00agzUm5rSd8H4b2soA%3D%3D
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=cII00agzUm5rSd8H4b2soA%3D%3D
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: AUMENTO PLAZO GARANTÍA.
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: quality
Popis: PRECIO.
Váha (procenta, přesně) : 90
Odhadovaná hodnota
4,500,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Glaucus ApS
Poštovní adresa:
Obec: Danés
PSČ: DK-1250
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.