Publications Office of the EU
Travaux d'entretien et d'extension des équipements et ouvrages des réseaux électriques des bassins EST du GPMM - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Travaux d'entretien et d'extension des équipements et ouvrages des réseaux électriques des bassins EST du GPMM

  • Zveřejněno
    27/01/2025
  • Lhůta
    26/02/2025
  • Otevírání nabídek
    27/02/2025
  • Udělení zakázky
    10/06/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
GRAND PORT MARITIME DE MARSEILLE
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45310000 Elektroinstalační práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
202404005
Popis

L'accord-cadre est conclu à compter de la date de notification du contrat (date prévisonnelle 02.06.2025) L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Les prestations sont réglées par des prix unitaires et forfaitaires. Réalisation de prestations de maintenance ou de travaux neufs ayant pour but d'entretenir ou d'étendre les installations électriques exploitées par le GPMM

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1579300
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1579300
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/02/2025 09:00
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: ELECTRICITE INDUSTRIELLE J. P. FAUCHE
Poštovní adresa:
Obec: Fos-Sur-Mer
PSČ: 13270
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.