Publications Office of the EU
Bulharsko-Pleven: Zdravotnické přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Pleven: Zdravotnické přístroje

  • Zveřejněno
    09/03/2020
  • Lhůta
    13/04/2020
  • Otevírání nabídek
    14/04/2020
  • Udělení zakázky
    15/06/2020
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
„Университетска многопрофилна болница за активно лечение „Д-р Георги Странски“ ЕАД — Плевен
Místo plnění
NUTS code: BG314 Плевен
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG314 Плевен
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33100000 Zdravotnické přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,166,666.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,165,744.00 BGN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Процедура по реда на Закона за обществените поръчки за доставка, монтаж, пускане в експлоатация и гаранционна поддръжка на ангиографски апарат за коронарна и периферносъдова диагностика и интервенционални процедури и ендоскопска 3D система и сетове ендоскопски инструменти за нуждите на „УМБАЛ „Д-р Георги Странски“ ЕАД — Плевен съгласно техническата спецификация и условията на документацията за участие.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Изпълнителен директор на „Университетска многопрофилна болница за активно лечение „Д-р Георги Странски“ ЕАД
Národní registrační číslo: 114532352
Poštovní adresa: бул. „Георги Кочев“ № 8А
Obec: Плевен
Kód NUTS: BG314
PSČ: 5800
Země: BGR
Kontaktní osoba: Тодор Царски
Hlavní adresa: www.umbalpleven.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/04/2020 11:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.