Publications Office of the EU
Švýcarsko-Estavayer-le-Lac: Technicko-inženýrské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Švýcarsko-Estavayer-le-Lac: Technicko-inženýrské služby

  • Zveřejněno
    15/07/2019
  • Lhůta
    20/09/2019
  • Otevírání nabídek
    26/09/2019
  • Udělení zakázky
    17/03/2020
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Office fédéral des routes — Infrastructure routière ouest filiale Estavayer-le-Lac
Místo plnění
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Sídlo kupujícího
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71300000 Technicko-inženýrské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
928,188.00 CHF
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

N01.02 130024 — Ant. Ferney-Coppet — APR et DLT — PS des Coudres (ID 6083).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Office fédéral des routes — Infrastructure routière ouest filiale Estavayer-le-Lac
Poštovní adresa: Place de la Gare 7
Obec: Estavayer-le-Lac
Kód NUTS: CH0
PSČ: 1470
Země: CHE
Kontaktní osoba: N01.02 130024 — Ant. Ferney-Coppet — APR et DLT — PS des Coudres (ID 6083)
Hlavní adresa: https://www.simap.ch
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/09/2019 23:59
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
928,188.00 CHF
Přidělení zakázky
Úřední název: DIC SA
Poštovní adresa: Les Glariers, case postale 346
Obec: Aigle
PSČ: 1860
Země: CHE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.