Publications Office of the EU
PL-Stalowa Wola: Služby železniční dopravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Stalowa Wola: Služby železniční dopravy

  • Udělení zakázky
    15/09/2011
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: PL824 Tarnobrzeski
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60200000 Služby železniční dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,722,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,359,386.00 PLN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis
Není k dispozici
Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,722,000.00
Konečná hodnota zakázky
2,359,386.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Freightliner Pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Poštovní adresa: ul. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 200
Obec: Warszawa
PSČ: 02-797
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.