Publications Office of the EU
Itálie-Garbagnate Milanese: Vedení baru - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Garbagnate Milanese: Vedení baru

  • Zveřejněno
    20/07/2022
  • Lhůta
    05/09/2022
  • Otevírání nabídek
    06/09/2022
  • Udělení zakázky
    23/01/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ASST RHODENSE
Místo plnění
NUTS code: ITC4C Milano
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITC4C Milano
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55410000 Vedení baru
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
210,600.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
273,000.00 EUR
Číslo nabídky
122/2022
Popis

Affidamento della concessione dello spazio aziendale adibito al servizio di bar, sito presso il P.O. di Rho di ASST Rhodense

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ASST RHODENSE
Poštovní adresa: protocollo.generale@pec.asst-rhodense.it
Obec: GARBAGNATE MILANESE
Kód NUTS: ITC4C
PSČ: 20024
Země: ITA
Kontaktní osoba: Marzia Guerritore
Hlavní adresa: https://www.asst-rhodense.it
Elektronicky:
https://www.ariaspa.it/wps/portal/Aria/Home/bandi-convenzioni/e-procurement/piattaforma-sintel
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/09/2022 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
210,600.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
273,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: RISTOSERVICE SRL
Poštovní adresa:
Obec: ARCORE (MB
PSČ:
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.