Publications Office of the EU
Irsko-Anglesboro: Měření objemu vykonaných prací - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irsko-Anglesboro: Měření objemu vykonaných prací

  • Zveřejněno
    08/06/2022
  • Lhůta
    05/07/2022
  • Otevírání nabídek
    05/07/2022
  • Udělení zakázky
    02/09/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Anglesboro National School
Místo plnění
NUTS code: IE Éire/Ireland
Sídlo kupujícího
NUTS code: IE Éire/Ireland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71324000 Měření objemu vykonaných prací
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,340,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
37,386.00 EUR
Číslo nabídky
17981K
Popis

Services for Additional Accommodation at Anglesboro National School, Alglesboro, Co. Limerick

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Anglesboro National School
Národní registrační číslo: 17981K
Poštovní adresa: Anglesboro
Obec: Anglesboro
Kód NUTS: IE
PSČ: Co.Limerick
Země: IRL
Kontaktní osoba: Sean Kearney
Hlavní adresa: www.anglesborons.com
Elektronicky:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=215888&B=ETENDERS_SIMPLE
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/07/2022 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,340,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
37,386.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ABN
Poštovní adresa: ProCon House, Croke St Lower
Obec: Thurles
PSČ: Tipperary
Země: IRL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.