Publications Office of the EU
Rakousko-Vídeň: Televizní a rozhlasové přijímače, zařízení pro nahrávání zvuku nebo videa nebo duplikační přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Rakousko-Vídeň: Televizní a rozhlasové přijímače, zařízení pro nahrávání zvuku nebo videa nebo duplikační přístroje

  • Zveřejněno
    06/02/2018
  • Lhůta
    15/03/2018
  • Otevírání nabídek
    15/03/2018
  • Udělení zakázky
    17/04/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Universität Wien
Místo plnění
NUTS code: AT13 Wien
Sídlo kupujícího
NUTS code: AT Österreich
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
32300000 Televizní a rozhlasové přijímače, zařízení pro nahrávání zvuku nebo videa nebo duplikační přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,139,625.00 EUR
Číslo nabídky
17-018.907
Popis

Die vorliegende Rahmenvereinbarung betrifft AV-Medientechnik gem. den Vorgaben des Leistungsverzeichnisses.

Metoda podání
Elektronicky:
http://univie.vemap.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/03/2018 11:05
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
5,139,625.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ing. Wolfgang Krejcik GesmbH
Poštovní adresa: Alserstraße 45-47
Obec: Wien
PSČ: 1080
Země: AUT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.