Publications Office of the EU
Irsko-Dublin: Pícniny - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irsko-Dublin: Pícniny

  • Zveřejněno
    02/02/2022
  • Lhůta
    11/03/2022
  • Otevírání nabídek
    11/03/2022
  • Udělení zakázky
    23/09/2022
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Irish Defence Forces
Místo plnění
NUTS code: IE Éire/Ireland
Sídlo kupujícího
NUTS code: IE Éire/Ireland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
03114200 Pícniny
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
250,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
60,000.00 EUR
Číslo nabídky
RC/01/2022
Popis

The Supply of Hay to the Army Equitation School.
Twelve (12) month contract with three (3) such extensions

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Irish Defence Forces
Národní registrační číslo: N/A
Poštovní adresa: McKee Barracks
Obec: Dublin 7.
Kód NUTS: IE
PSČ: Blackhorse Ave.
Země: IRL
Kontaktní osoba: Thomas Craig
Hlavní adresa: www.military.ie
Elektronicky:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=206325&B=ETENDERS_SIMPLE
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/03/2022 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
250,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
60,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Forage First Ltd
Poštovní adresa:
Obec: Wicklow
PSČ:
Země: IRL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.