Publications Office of the EU
Rumunsko-Oradea: Léčivé přípravky pro kardiovaskulární systém - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Oradea: Léčivé přípravky pro kardiovaskulární systém

  • Zveřejněno
    18/09/2018
  • Lhůta
    24/10/2018
  • Otevírání nabídek
    24/10/2018
  • Udělení zakázky
    02/11/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Spital Clinic Județean de Urgență Oradea
Místo plnění
NUTS code: RO111 Bihor
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO111 Bihor
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33622000 Léčivé přípravky pro kardiovaskulární systém
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
293,804.80 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
24,822,370.28 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
93
Číslo nabídky
42084982018112
Popis

MEDICAMENTE, conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul
cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor
specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Spital Clinic Județean de Urgență Oradea
Národní registrační číslo: Romania
Poštovní adresa: Str. Republicii nr. 37
Obec: Oradea
Kód NUTS: RO111
PSČ: 410159
Země: ROU
Kontaktní osoba: Bogdan Nicolae Iurcov
Hlavní adresa: https://spitaljudetean-oradea.ro/web/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/10/2018 15:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.