Publications Office of the EU
Heckscher School Driving Services Umístění Landsberg am Lech od školního roku 2025 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Heckscher School Driving Services Umístění Landsberg am Lech od školního roku 2025

  • Udělení zakázky
    15/07/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Bezirk Oberbayern
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60172000 Pronájem autobusů a dálkových autobusů s řidičem
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
611,854.94 EUR
Číslo nabídky
2025_0115-1-1225a
Popis

Přeprava studentů/pacientů Carl-August- Heckscher-Schule pro lokalitu Landsberg am Lech Výzva k podávání nabídek probíhá po dobu 4 let. Výzva k podávání nabídek vychází z připojené přepravní smlouvy. Zhotovitel obnovuje smlouvu na základě prvních nabídek bez účasti jednání.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
611,854.94 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Fahrservice Leiderer e.K.
Poštovní adresa:
Obec: Schöngeising
PSČ: 82296
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.