Publications Office of the EU
Itálie-Pavia: Různé zdravotnické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Pavia: Různé zdravotnické služby

  • Zveřejněno
    06/07/2021
  • Lhůta
    23/08/2021
  • Zrušeno
    15/10/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ASP ISTITUZIONI ASSISTENZIALI RIUNITE DI PAVIA
Místo plnění
NUTS code: ITC48 Pavia
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITC48 Pavia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85140000 Různé zdravotnické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
14,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Gara a procedura aperta mediante ricorso a piattaforma telematica Sintel per l’appalto a corpo dei Servizi sanitari/assistenziali, igiene ambientale, logistico, derattizzazione/disinfestazione, manutenzione del verde e altre manutenzioni a favore della A.S.P. Istituzioni Assistenziali Riunite di Pavia

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ASP Istituzioni assistenziali riunite di Pavia
Poštovní adresa: v.le Matteotti 63 — Pavia 27100
Obec: Pavia
Kód NUTS: ITC48
PSČ: 27100
Země: ITA
Kontaktní osoba: Rosella Bressani
Hlavní adresa: www.asppavia.it
Elektronicky:
https://www.ariaspa.it/wps/portal/Aria/Home/bandi-convenzioni/e-procurement/piattaforma-sintel
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/08/2021 10:05
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
14,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.