Publications Office of the EU
Organizace zkoušek teoretické zkoušky z řidičského průkazu rekreačního plavidla a dohled nad nimi - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Organizace zkoušek teoretické zkoušky z řidičského průkazu rekreačního plavidla a dohled nad nimi

  • Udělení zakázky
    26/09/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
DGAMPA
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
98110000 Služby poskytované obchodními, odbornými a specializovanými organizacemi
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,000,000.00 EUR
Číslo nabídky
DGAMPA-MNP1-2024-14-PERMIS
Popis

Účelem smlouvy je svěřit fyzickou organizaci a kontrolu teoretických zkoušek možností „pobřežní“ a „vnitrozemské vody“ ve smyslu článku 2 vyhlášky č. 2007-1167 ze dne 2. srpna 2007 o řidičském průkazu pro motorová rekreační plavidla soukromým provozovatelům vybraným na základě jejich schopnosti organizovat zkoušky a sledovat zkoušky.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Critères techniques 30% Critères d'organisation 30% Critère d'expérience avérée 25% Critère environnemental 15%
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
3,000,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: LA POSTE
Poštovní adresa:
Obec: PARIS
PSČ: 75015
Země:
Úřední název: SGS AUTOMOTIVE SERVICES
Poštovní adresa:
Obec: LE MANS
PSČ: 72200
Země:
Úřední název: BUREAU VERITAS SOLUTIONS
Poštovní adresa:
Obec: Nanterre
PSČ: 92000
Země:
Úřední název: DEKRA SERVICES France
Poštovní adresa:
Obec: LE PLESSIS-ROBINSON
PSČ: 92350
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.