Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Technické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Technické služby

  • Zveřejněno
    03/08/2022
  • Lhůta
    06/09/2022
  • Otevírání nabídek
    10/10/2022
  • Udělení zakázky
    13/12/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ADIF-ALTA VELOCIDAD
Místo plnění
NUTS code: ES España
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71356000 Technické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
10,303,527.30 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
15,970,467.32 EUR
Číslo nabídky
CON 014/22 ‐ 4.22/20830.0199
Popis

SERVICIOS DE CONSULTORÍA Y ASISTENCIA TÉCNICA PARA EL SEGUIMIENTO Y CONTROL DE LAS OBRAS DE LOS PROYECTOS DE CONSTRUCCIÓN DEL NUEVO CANAL DE ACCESO (FASE 3), DE LA AMPLIACIÓN Y REMODELACIÓN DE LA ESTACIÓN DE VALENCIA – JOAQUÍN SOROLLA Y DE LA AMPLIACIÓN DEL APARCAMIENTO DE VALENCIA – JOAQUÍN SOROLLA Y OTRAS ACTUACIONES PARA LA INTEGRACIÓN DE ALTA VELOCIDAD EN VALENCIA

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ADIF-ALTA VELOCIDAD
Národní registrační číslo: Q2802152E
Poštovní adresa: Avda. Pío XII, 110 – Caracola 16
Obec: MADRID
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28036
Země: ESP
Hlavní adresa: www.adifaltavelocidad.es
Elektronicky:
https://elicitadores.adif.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/10/2022 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
10,303,527.30 EUR
Konečná hodnota zakázky
15,970,467.32 EUR
Přidělení zakázky
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.