Publications Office of the EU
D-Gelsenkirchen: Kuchyňské linky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Gelsenkirchen: Kuchyňské linky

  • Zveřejněno
    17/06/2011
  • Lhůta
    28/07/2011
  • Otevírání nabídek
    28/07/2011
  • Udělení zakázky
    16/12/2011
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: DEA32 Gelsenkirchen, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39141400 Kuchyňské linky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
142,800.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
96,082.98 EUR
Číslo nabídky
Vergabenummer 11-0192-00
Popis

Das Hans-Sachs-Haus, das sich zwischen Vattmannstraße, Ebertstraße und Munckelstraße erstreckt, wird unter Erhalt der bestehenden Ziegelfassade und Turmfassade entkernt/abgebrochen und durch einen Neubau ersetzt.
Dieser Neubau dient als Rathaus der Stadt Gelsenkirchen mit Räumen für Verwaltung und politische Gremien und beinhaltet multifunktional nutzbare Veranstaltungsbereiche.
Der Auftrag Einrichtungen besteht im Wesentlichen aus folgenden Leistungen:
Sichtschutz und Teeküchen.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/07/2011 14:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
142,800.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
96,082.98 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Omikron Bürosysteme GmbH
Poštovní adresa: Stadtrodaer Straße 6
Obec: Jena-Zöllnitz
PSČ: 07751
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.