Publications Office of the EU
Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

  • Zveřejněno
    03/05/2024
  • Lhůta
    31/05/2024
  • Otevírání nabídek
    04/06/2024
  • Udělení zakázky
    31/07/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Junta de Contratación del Ministerio de la Presidencia, Justicia y Relaciones con las Cortes
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
22200000 Noviny, odborné časopisy, periodika a magazíny
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
529,813.17 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
0MPR20240000
Popis

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
required
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/06/2024 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Distintivo ambiental de la DGT.
Váha (procenta, přesně) : 20
Kritérium:
Typ: price
Popis: Precio.
Váha (procenta, přesně) : 80
Odhadovaná hodnota
529,813.17 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: DIRPUBLI S.L.
Poštovní adresa:
Obec: ALCORCÓN MADRID
PSČ: 28925
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.