Publications Office of the EU
Francie-La Haye: Architektonické a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-La Haye: Architektonické a související služby

  • Zveřejněno
    06/10/2020
  • Lhůta
    02/11/2020
  • Udělení zakázky
    26/04/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ville de la Haye
Místo plnění
NUTS code: FRD12 Manche
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRD12 Manche
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71200000 Architektonické a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
272,746.00 EUR
Číslo nabídky
2020copibat010
Popis

L'opération aura pour objectif:
— la démolition du bâtiment de la trésorerie sur la parcelle;
— la construction d'une salle pluriculturelle ainsi que des locaux associés et équipements nécessaires à son fonctionnement;
— la construction d'un local sportif;
— l'aménagement de la parcelle pour sécuriser les circulations autour et vers la parcelle et restructurer le site en articulant les différentes ambiances des espaces avoisinants. La part de l'enveloppe prévisionnelle affectée aux travaux et aux équipements est de 2 026 000 EUR HT.

Metoda podání
Elektronicky:
http://marchespublicsmanche.fr
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Other
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
272,746.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Jvarchi & Associés
Poštovní adresa: 13 rue Georges Clémenceau
Obec: Granville
PSČ: 50400
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.