Publications Office of the EU
CZ-Ostrava: Výstavba nemocničních zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Ostrava: Výstavba nemocničních zařízení

  • Zveřejněno
    04/04/2012
  • Lhůta
    13/04/2012
  • Otevírání nabídek
    16/04/2012
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Moravskoslezský kraj
Místo plnění
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45215140 Výstavba nemocničních zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
66,677,400.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
40/2012
Popis

Předmětem zadávané veřejné zakázky je zhotovení stavby "Rekonstrukce infekčního pavilonu v Nemocnici s poliklinikou Havířov, p.o.".

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: MT Legal s.r.o., advokátní kancelář
Poštovní adresa: Bukovanského 30
Obec: Ostrava - Slezská Ostrava
PSČ: 710 00
Země: CZE
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/04/2012 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
66,677,400.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.