Publications Office of the EU
Dodávka oceli pro CE-2 Container Armor a šrouby do El Cabril - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka oceli pro CE-2 Container Armor a šrouby do El Cabril

  • Zveřejněno
    10/06/2025
  • Lhůta
    07/07/2025
  • Otevírání nabídek
    09/07/2025
  • Udělení zakázky
    15/10/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Empresa Nacional de Residuos Radiactivos, S.A., S.M.E. (ENRESA)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
14622000 Ocel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
613,587.26 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
CO-CB-25-001
Popis

Předmětem zakázky je výroba, dodávka a montáž oceli a šroubů používaných při výrobě pancéřování betonových kontejnerů v AC El Cabril.

Metoda podání
Elektronicky:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=52auaxY5fCyP66GS%2BONYvQ%3D%3D
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=52auaxY5fCyP66GS%2BONYvQ%3D%3D
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/07/2025 10:00
Místo plnění
Kód CPV

14622000 - Ocel

34000000 - Přepravní zařízení a pomocné výrobky pro přepravu

45000000 - Stavební práce

Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Criterios técnicos objetivos.
Váha (procenta, přesně) : 5
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Oferta económica.
Váha (procenta, přesně) : 95
Odhadovaná hodnota
613,587.26 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: METALURGICA GALAICA, S.A.
Poštovní adresa:
Obec: Narón
PSČ: 15570
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.