Publications Office of the EU
Francie-Dieppe: Práce na povrchové úpravě ulic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Dieppe: Práce na povrchové úpravě ulic

  • Zveřejněno
    10/05/2017
  • Lhůta
    06/06/2017
  • Otevírání nabídek
    07/06/2017
  • Udělení zakázky
    02/08/2017
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Ville de Dieppe
Místo plnění
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233252 Práce na povrchové úpravě ulic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,400,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
17C0001
Popis

Pour chaque lot, la consultation a abouti à un accord-cadre multi-attributaires à bons de commande avec un montant minimum et sans montant maximum. Chaque lot de l'accord-cadre a été attribué à deux opérateurs économiques maximum. Les bons de commandes seront répartis entre les titulaires selon la méthode dite «En cascade» qui consiste à faire appel en priorité au titulaire le mieux classé à l'issue de la consultation et, en cas d'incapacité matérielle à exécuter la commande, au titulaire classé en seconde position.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ville de Dieppe
Poštovní adresa: Hôtel de Ville parc Jehan Ango BP 226
Obec: Dieppe
Kód NUTS: FR232
PSČ: 76200
Země: FRA
Kontaktní osoba: Service de la commande publique
Hlavní adresa: http://www.dieppe.fr
Elektronicky:
https://www.mpe76.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=15705&orgAcronyme=d8a
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/06/2017 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.