Publications Office of the EU
DODÁVKA MINI TYPE CARS S CONVENTIONÁLNÍ PŘÍSLUŠNOSTÍ S VOLITELNÍMI PRÁVY. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

DODÁVKA MINI TYPE CARS S CONVENTIONÁLNÍ PŘÍSLUŠNOSTÍ S VOLITELNÍMI PRÁVY.

  • Zveřejněno
    11/08/2025
  • Lhůta
    08/09/2025
  • Zrušeno
    30/10/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Zrušeno
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144910 Elektrické autobusy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
AL.0140.07.2025
Popis

1. Předmětem zakázky je dodávka 5 zbrusu nových autobusů MINI s konvenčním pohonem a délkou v rozsahu 7,5-8,0 m s právem volby. 1.1. V rámci opčního práva si objednávající strana vyhrazuje právo rozšířit předmět objednávky o další autobusy ve výši až 10 kusů. Autobusy, na které se opční právo vztahuje, musí být zcela nové, identické, pokud jde o značku a typ a pokud jde o konstrukci, technické parametry, jakož i vychystávání a vybavení ve vztahu k vozidlům, která tvoří základní část smlouvy. Není-li v zadávací dokumentaci uvedeno jinak, pokud jejich ustanovení odkazují na autobusy nebo obecně na předmět zakázky, měla by odkazovat jak na základní, tak na nepovinnou část zakázky. 1.2. Zcela nový autobus je považován za vozidlo vyrobené ne dříve než 8 měsíců před datem dodání dané šarže objednávky a nepoužívané. 1.3. Nabízené autobusy musí být jedné značky, shodné, pokud jde o design, technické parametry a vychystávání a vybavení. 2. Podrobný popis předmětu zakázky je obsažen v přílohách 4 až 8 zóny volného obchodu, jakož i v příloze 10, která představuje návrh ustanovení dohody. Seznam konstrukčních částí PEKA-ITS dodávaných veřejným zadavatelem autobusům MINI je uveden v příloze 9 FTZ. Na základě přílohy 2 FTZ (nabídkový formulář) vyplněné dodavatelem a příloh 4 až 8 FTZ budou připraveny přílohy ke smlouvě uzavřené s dodavatelem, jehož nabídka bude vybrána jako nejvýhodnější. 3. Veřejný zadavatel požaduje, aby podíl zboží, včetně softwaru používaného v zařízeních telekomunikačních sítí, pocházejícího z členských států Evropské unie, zemí, s nimiž Evropská unie uzavřela dohody o rovném zacházení s podnikateli, nebo zemí, na které se na základě rozhodnutí Rady vztahují ustanovení směrnice 2014/25/EU, přesáhl 50 %, pokud jde o dodání. Objednatel v tomto ohledu požaduje předložení prohlášení v nabídkovém formuláři (příloha 2 SWZ). V souladu s čl. 1 bod 4 zákona o zadávání veřejných zakázek veřejný zadavatel zamítne nabídku, v níž podíl zboží, včetně softwaru používaného v zařízeních telekomunikačních sítí, pocházejícího z členských států Evropské unie, zemí, s nimiž Evropská unie uzavřela dohody o rovném zacházení s podnikateli, nebo zemí, na něž se na základě rozhodnutí Rady vztahují ustanovení směrnice 2014/25/EU, nepřesáhne 50 %. 4. Veřejný zadavatel v zadávacím řízení vykonává svou pravomoc omezit přístup k zakázkám na hospodářské subjekty ze třetích zemí, s nimiž není Evropská unie vázána žádnou mezinárodní dohodou zaručující reciproční a rovný přístup na trh s veřejnými zakázkami. Toto omezení spočívá v zabránění účasti na řízení. 5. Zadavatel nesmí dodavatelům (ani dodavatelům, kteří o zakázku žádají společně, z nichž alespoň jeden je) povolit, aby měli sídlo (případně: bydliště) v jiných zemích, než je členský stát Evropské unie, stát Evropského hospodářského prostoru, stát, který je stranou Dohody o vládních zakázkách (GPA) uzavřené v rámci Světové obchodní organizace, nebo stát, který je stranou dohody uzavřené s Evropskou unií upravující vzájemný přístup k veřejným zakázkám. 6. Veřejný zadavatel neumožňuje dodavatelům (stejně jako dodavatelům, kteří o zakázku žádají společně, z nichž alespoň jeden je) se sídlem (resp.: s bydlištěm) v členském státě Evropské unie, v zemi Evropského hospodářského prostoru, v zemi, která je smluvní stranou Dohody o vládních zakázkách uzavřené v rámci Světové obchodní organizace, nebo v zemi, která je smluvní stranou dohody uzavřené s Evropskou unií upravující vzájemný přístup k veřejným zakázkám, pokud jde o technickou a odbornou způsobilost nebo finanční nebo hospodářskou situaci za podmínek popsaných v článku 118 zákona o zadávání veřejných zakázek, subjekty se sídlem (případně: bydliště) v jiných zemích, než je členský stát Evropské unie, stát Evropského hospodářského prostoru, stát, který je stranou Dohody o vládních zakázkách (GPA) uzavřené v rámci Světové obchodní organizace, nebo stát, který je stranou dohody uzavřené s Evropskou unií upravující vzájemný přístup k veřejným zakázkám. 6. Při obdržení nabídky od dodavatele ze země mimo EU veřejný zadavatel ověří, zda se na nabídku vztahují smlouvy EU o veřejných zakázkách v mezinárodním kontextu, jako jsou dohody o vládních zakázkách nebo dohody o volném obchodu, s cílem určit, zda dodavatel získal přístup k této smlouvě. 7. Na základě čl. 226 odst. 1 bod 5 zákona o zadávání veřejných zakázek jako neslučitelný s podmínkami zakázky veřejný zadavatel odmítne nabídku předloženou dodavatelem ze třetí země, která neuzavřela Dohodu o vládních zakázkách nebo dvoustrannou dohodu o volném obchodu mezi EU a touto zemí, která zaručuje reciproční a rovný přístup na trh s veřejnými zakázkami. 8. Veřejný zadavatel může zrušit zadávací řízení před uplynutím lhůty pro podání nabídek, pokud existují okolnosti, které činí pokračování řízení neodůvodněným, v souladu s článkem 256 zákona o zadávání veřejných zakázek.

Metoda podání
Elektronicky:
https://mpkpoznan-pzp.logintrade.net
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://mpkpoznan-pzp.logintrade.net
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/09/2025 11:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Cena całkowita brutto
Váha (procenta, přesně) : 70
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Właściwości techniczno – eksploatacyjne
Váha (procenta, přesně) : 20
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Warunki gwarancji
Váha (procenta, přesně) : 6
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Gotowość techniczna
Váha (procenta, přesně) : 4
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.