Publications Office of the EU
Finsko-Helsinky: Studie o úloze podrobného souhrnu studie v posouzení nebezpečnosti s praktickými návrhy na zlepšení koncepce harmonizovaných šablon OECD - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finsko-Helsinky: Studie o úloze podrobného souhrnu studie v posouzení nebezpečnosti s praktickými návrhy na zlepšení koncepce harmonizovaných šablon OECD

  • Oznámení výsledků
    04/03/2021
  • Odhad zveřejnění
    15/03/2021
  • Zveřejněno
    30/04/2021
  • Lhůta
    26/05/2021
  • Otevírání nabídek
    27/05/2021
  • Udělení zakázky
    13/07/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Evropská agentura pro chemické látky (ECHA)
Místo plnění
NUTS code: FI Suomi/Finland
Sídlo kupujícího
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90711100 Posouzení rizik v jiných případech než u stavby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
180,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
169,000.00 EUR
Číslo nabídky
ECHA/2021/46
Popis

Evropská agentura pro chemické látky (ECHA) má v úmyslu zadat zakázku na služby týkající se studie o úloze podrobného souhrnu studie (RSS) v posouzení nebezpečnosti. Cílem je zjistit možná vylepšení souhrnných formátů studie vypracovaných na úrovni OECD (harmonizované šablony OECD), která by mohla spustit proces zjednodušení nebo zlepšení stávajícího formátu, a určit způsoby, jak zlepšit důvěryhodnost koncepce RSS.
Práce bude spočívat v provedení výzkumu literatury, pohovorů a průzkumů mezi autory a hodnotiteli studijních souhrnů. Poskytovatel služeb rovněž porovná rozdíly mezi souhrny generovanými samotným poskytovatelem služeb a souhrny, které jsou již k dispozici v databázi agentury ECHA a dalších zdrojích, pokud budou k dispozici. Budou vytvořeny RSS pro několik cílových parametrů, které zahrnují tyto oblasti: fyzikálně-chemické vlastnosti, osud a chování, ekotoxikologii a toxikologii.

Metoda podání
Elektronicky:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=8327
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/05/2021 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
180,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
169,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Yordas GmbH
Poštovní adresa: Aussere Nurnberger Strasse 62
Obec: Forchheim
PSČ: 91301
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.