Publications Office of the EU
Francie-Lille: Zpravodajské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Lille: Zpravodajské služby

  • Zveřejněno
    19/03/2021
  • Lhůta
    19/04/2021
  • Otevírání nabídek
    19/04/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Conseil régional Hauts-de-France
Místo plnění
NUTS code: FR France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRE11 Nord
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
92400000 Zpravodajské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2021-0001
Popis

Accord-cadre qui comprend:
— une part forfaitaire pour deux abonnements annuels: veille presse écrite et web veille presse audiovisuelle (TV et radio);
— une part à prix unitaires sur bons de commande pour des prestations supplémentaires, de la veille presse exceptionnelle à l'international, de l'analyse des retombées médias, de la retranscription estimation annuelle: 110 500 EUR HT soit 442 000 EUR HT pour la durée totale de l'accord-cadre.

Metoda podání
Elektronicky:
https://agysoft.marches-publics.info
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/04/2021 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.