Publications Office of the EU
CZ-Brno: Snímací a analytické aparáty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

CZ-Brno: Snímací a analytické aparáty

  • Zveřejněno
    03/03/2012
  • Lhůta
    16/04/2012
  • Otevírání nabídek
    17/04/2012
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ústav fyziky materiálů Akademie věd ČR,v.v.i.
Místo plnění
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38430000 Snímací a analytické aparáty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
14,000,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka dvou creepových zkušebních strojů s přesným pákovým mechanismem, každý stroj musí být vybavený vysokoteplotní pecí s proplachem a řízeným přetlakem ochranné atmosféry (Ar), regulátorem pece, systémem měření deformace přímo na vzorku a systémem pro zaznamenávání naměřených dat.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Advokátní kancelář Paroulek
Poštovní adresa: Čelakovského 6
Obec: Blansko
PSČ: 678 01
Země: CZE
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/04/2012 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
14,000,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.