Publications Office of the EU
USTANOVENÍ ZVLÁŠTNÍCH PŘEDPISŮ PRO UCHOVÁVÁNÍ FRIGORIFICKÝCH MATERIÁLŮ V PROVOZNÍCH PODMÍNKÁCH - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

USTANOVENÍ ZVLÁŠTNÍCH PŘEDPISŮ PRO UCHOVÁVÁNÍ FRIGORIFICKÝCH MATERIÁLŮ V PROVOZNÍCH PODMÍNKÁCH

  • Zveřejněno
    25/06/2025
  • Lhůta
    19/08/2025
  • Udělení zakázky
    23/10/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
MINARM/SCA/PFC-RBT
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR103 Yvelines
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42530000 Části chladících a mrazících zařízení a tepelných čerpadel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,600,000.00 EUR
Číslo nabídky
2025_210
Popis

Tato výzva k podávání nabídek je otevřena. Vztahují se na něj ustanovení článků R. 2161-2 až R. 2161-6 zákona o veřejných zakázkách a týká se dodávek chladicích zařízení pro údržbu v provozním stavu lidského podpůrného zařízení ve prospěch Roanne ELOCA.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/entreprise
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.marches-publics.gouv.fr/entreprise
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Prix
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,600,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SOMUTECH
Poštovní adresa:
Obec: Sollies Toucas
PSČ: 83210
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.