Publications Office of the EU
Francie-Albi: Služby v oblasti bezpečnosti a zdraví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Albi: Služby v oblasti bezpečnosti a zdraví

  • Zveřejněno
    13/07/2022
  • Lhůta
    12/08/2022
  • Otevírání nabídek
    12/08/2022
  • Udělení zakázky
    15/11/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
département du Tarn
Místo plnění
NUTS code: FRJ27 Tarn
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRJ27 Tarn
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71317200 Služby v oblasti bezpečnosti a zdraví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
800,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
1-22s0012
Popis

mission de coordination Sps pour les services du Département du Tarn

Metoda podání
Elektronicky:
https://tarn.marches-publics.info/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/08/2022 15:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.