Publications Office of the EU
Francie-Hayange: Zaměstnanecké oděvy, speciální pracovní oděvy a oděvní doplňky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Hayange: Zaměstnanecké oděvy, speciální pracovní oděvy a oděvní doplňky

  • Udělení zakázky
    26/04/2017
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: FRF33 Moselle
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
18100000 Zaměstnanecké oděvy, speciální pracovní oděvy a oděvní doplňky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
46,500.00 EUR
Číslo nabídky
CAVF2017-01-001
Popis

La présente consultation concerne l'achat de vêtements de travail et d'équipements de protection individuelle, de protections jetables, de vêtements pour les agents d'accueil, le personnel de la petite enfance et les agents d'entretien de la Communauté d'agglomération du Val de Fensch.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
5,000.00
Konečná hodnota zakázky
46,500.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Loza Protec
Poštovní adresa: 2 rue Pratel
Obec: Morhange
PSČ: 57340
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.