Publications Office of the EU
Itálie-Neapol: Řízení rizik, hotovosti a likvidity - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Neapol: Řízení rizik, hotovosti a likvidity

  • Zveřejněno
    01/04/2019
  • Lhůta
    06/05/2019
  • Otevírání nabídek
    08/05/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministero Infrastrutture e Trasporti Provveditorato interregionale alle opere pubbliche per la Campania, il Molise, la Puglia e la Basilicata – Sede di Napoli – Centrale di Committenza e Stazione Unica Appaltante ente delegato dal Comune di Quarto (NA)
Místo plnění
NUTS code: ITF33 Napoli
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITF33 Napoli
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66600000 Řízení rizik, hotovosti a likvidity
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
250,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
7840215E14
Popis

Procedura aperta per l'affidamento in concessione per il quinquennio 2019/2024 del servizio di tesoreria comunale nel Comune di Quarto (NA).

Metoda podání
Elektronicky:
https://ooppcampania-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/homepage.wp
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/05/2019 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
250,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.