Publications Office of the EU
Rumunsko-Mediaș: Části plynových kompresorů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Mediaș: Části plynových kompresorů

  • Udělení zakázky
    11/03/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Societatea Națională de Gaze Naturale Romgaz S.A.
Místo plnění
NUTS code: RO126 Sibiu
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO126 Sibiu
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42124340 Části plynových kompresorů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
730,493.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
580,090.00 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
14056826/2018/P/928.1/MED
Popis

Pentru functionarea agregatelor de comprimare si implicit a statiilor de comprimare in totalitatea lor, este necesara achizitia de piese pentru compresoare de gaz tip 10 TVR — 3 loturi, pentru motoarele si compresoarele din dotarea statiilor de comprimare.
Termenul limita pentru solicitarea de clarificari este de 19 de zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari cu 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.