Publications Office of the EU
Francie-Guéret: Architektonické a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Guéret: Architektonické a související služby

  • Zveřejněno
    13/07/2016
  • Lhůta
    19/09/2016
  • Udělení zakázky
    21/08/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ville de Guéret
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRI22 Creuse
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71200000 Architektonické a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
532,546.67 EUR
Číslo nabídky
09-16
Popis

Marché de maîtrise d'œuvre pour la restructuration du musée de la sénatorerie de Guéret (23000) et l'aménagement de ses réserves.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ville de Guéret
Poštovní adresa: Direction des services financiers, cellule achats, esplanade François Mitterrand, BP 259
Obec: Guéret
Kód NUTS: FR632
PSČ: 23006
Země: FRA
Kontaktní osoba: Christine Chazeirat
Hlavní adresa: http://ville-gueret.marcoweb.fr
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Other
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
532,546.67 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Basalt Architecture
Poštovní adresa: 2 bis rue Henri Coudert
Obec: Margency
PSČ: 95580
Země: FRA

Úřední název: OTEIS BEFS
Poštovní adresa: 6 chemin du Pigeonnier de la Cépière
Obec: Toulouse
PSČ: 31110
Země: FRA

Úřední název: Atelier Akiko
Poštovní adresa: 5 rue de Pouy
Obec: Paris
PSČ: 75013
Země: FRA

Úřední název: PAT VKX
Poštovní adresa: 238 boulevard Raspail
Obec: Paris
PSČ: 75014
Země: FRA

Úřední název: Atelier de Paysage B. Lecointa
Poštovní adresa: 8 rue Mondran
Obec: Toulouse
PSČ: 31400
Země: FRA

Úřední název: Impédance
Poštovní adresa: 80 domaine de Montvoisin
Obec: Gometz-la-Ville
PSČ: 91400
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.