Publications Office of the EU
Francie-Rennes: Opravy a údržba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Rennes: Opravy a údržba

  • Zveřejněno
    03/03/2017
  • Lhůta
    03/04/2017
  • Otevírání nabídek
    05/04/2017
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Agence régionale de santé
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRH Bretagne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50000000 Opravy a údržba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
ARSBRETAGNE-DSII-2017-1
Popis

Assistance électrique et maintenance multi-technique, câblage courant faible et fort, fourniture et installation de matériel de projection pour les salles de réunion sur tous les sites de l'ars Bretagne.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Agence régionale de santé
Poštovní adresa: 6 place des Colombes
Obec: Rennes Cedex
Kód NUTS: FR52
PSČ: 35042
Země: FRA
Kontaktní osoba: Direction des ressources — pôle achats contrats marchés publics — Mme Marie-Christine Billon
Hlavní adresa: http://www.ars.bretagne.sante.fr
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/04/2017 09:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.