Publications Office of the EU
Francie-Caen: Finanční leasing - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Caen: Finanční leasing

  • Zveřejněno
    10/01/2017
  • Lhůta
    06/02/2017
  • Otevírání nabídek
    06/02/2017
  • Udělení zakázky
    10/02/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Centre de lutte contre le cancer François-Baclesse
Místo plnění
NUTS code: FRD1 Basse-Normandie
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66114000 Finanční leasing
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,267,258.56 EUR
Číslo nabídky
2017 01 CREDIT BAIL IRM
Popis

Financement d'un imageur à résonance magnétique (IRM) par crédit bail 1 041 410 EUR HT pour le CLCC François Baclesse.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/02/2017 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,267,258.56 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Natixis Lease
Poštovní adresa: 30 avenue Pierre Mendès-France
Obec: Paris
PSČ: 75013
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.