Publications Office of the EU
Polsko-Rzeszów: Pronájem autobusů a dálkových autobusů s řidičem - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Rzeszów: Pronájem autobusů a dálkových autobusů s řidičem

  • Zveřejněno
    17/12/2019
  • Lhůta
    03/01/2020
  • Otevírání nabídek
    03/01/2020
  • Udělení zakázky
    22/01/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Polregio Sp. z o.o. Podkarpacki Zakład w Rzeszowie
Místo plnění
NUTS code: PL82 Podkarpackie
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60172000 Pronájem autobusů a dálkových autobusů s řidičem
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
PRTLb-251-08/2019
Popis

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozu osób zastępczą komunikacją realizowaną autobusami oraz busami, w zastępstwie realizowanych przez Zamawiającego kolejowych przewozów pasażerskich, na odcinkach: Rzeszów Główny–Głogów Małopolski–Rzeszów Główny, Rzeszów Główny–Stalowa Wola Południe.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Przewozy Regionalne sp.z o.o. Oddział Podkarpacki z siedzibą w Rzeszowie
Poštovní adresa: ul. Obszar Kolei 1
Obec: Rzeszów
Kód NUTS: PL823
PSČ: 35-201
Země: POL
Kontaktní osoba: Patrycja Solarczyk
Hlavní adresa: https://polregio.pl
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/01/2020 10:15
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Bujak Andrzej
Poštovní adresa: Trzęsówka 12
Obec: Trzęsówka
PSČ: 36-106
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.