Publications Office of the EU
Itálie-Perugia: Domovnické práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Itálie-Perugia: Domovnické práce

  • Zveřejněno
    05/08/2016
  • Lhůta
    27/09/2016
  • Otevírání nabídek
    03/10/2016
  • Udělení zakázky
    01/03/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
INPS Direzione Regionale Umbria
Místo plnění
NUTS code: ITI2 Umbria
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITI2 Umbria
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
98341140 Domovnické práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,229,508.20 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
966,949.57 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Procedura aperta di carattere comunitario, ai sensi dell'art. 60 del D.lgs. 50/2016 per l'affidamento del servizio di vigilanza presso gli immobili della Direzione Regionale Umbria dell'INPS.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: INPS — Direzione regionale Umbria
Poštovní adresa: Via Mario Angeloni 90
Obec: Perugia
Kód NUTS: ITE2
PSČ: 06124
Země: ITA
Kontaktní osoba: dott.ssa Silvia Costanza Marchetti
Hlavní adresa: http://www.inps.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/10/2016 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,229,508.20 EUR
Konečná hodnota zakázky
966,949.57 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: RTI Telecontrol Srl (mandataria)
Poštovní adresa: Via Fiorentina 524
Obec: Arezzo
PSČ: 52100
Země: ITA

Úřední název: Sicurezza Globale 1972 Srl
Poštovní adresa: Circonvallazione Appia 79
Obec: Roma
PSČ: 00179
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.