Publications Office of the EU
Irsko-Castletroy: Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irsko-Castletroy: Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)

  • Zveřejněno
    26/02/2021
  • Lhůta
    26/03/2021
  • Otevírání nabídek
    26/03/2021
  • Udělení zakázky
    21/05/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Education Procurement Service (EPS)
Místo plnění
NUTS code: IE Éire/Ireland
Sídlo kupujícího
NUTS code: IE Éire/Ireland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
200,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
394,725.00 EUR
Číslo nabídky
LGH1358C
Popis

CODEX system (fluidics and imaging)

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Education Procurement Service (EPS)
Národní registrační číslo: IE 6609370 G
Poštovní adresa: University of Limerick, Co. Limerick
Obec: Castletroy
Kód NUTS: IE
Země: IRL
Kontaktní osoba: Maria Owens
Hlavní adresa: http://www.educationprocurementservice.ie
Elektronicky:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=183542&B=ETENDERS_SIMPLE
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/03/2021 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
200,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
394,725.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Akoya Biosciences Inc.
Poštovní adresa: 100 Campus Drive, 6th floor
Obec: Marlborough
PSČ: MA 01752
Země: USA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.