Publications Office of the EU
Slovinsko-Šmartno ob Paki: Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovinsko-Šmartno ob Paki: Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství

  • Zveřejněno
    23/07/2021
  • Lhůta
    09/09/2021
  • Udělení zakázky
    06/10/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
OBČINA ŠMARTNO OB PAKI
Místo plnění
NUTS code: SI Slovenija
Sídlo kupujícího
NUTS code: SI Slovenija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45200000 Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,502,426.44 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,518,994.71 EUR
Číslo nabídky
JN-4920
Popis

Na jugozahodnem delu, na zdajšnjem travniku, se obstoječemu vrtcu doda prizidek. V njem
bodo tri dodatne igralnice s pokritimi terasami in pripadajočimi prostori ter garderobami,
veliki skupni prostor, sklop vseh prostorov za zaposlene, knjižnica in dodaten prostor za
dejavnosti otrok, skupna garderoba za tri igralnice v starem delu ter pripadajoče shrambe,
utilitarni prostori in komunikacije.
V novem delu bosta dva vhoda, eden za sklop treh igralnic na jugovzhodu in eden na
severovzhodu, za tri igralnice v starem delu in vse skupne ter upravne prostore v novem in
starem delu. Vhod na skrajnem severnem delu obstoječega objekta ostane, tako da ima
nov, povečan vrtec tri glavne vhode in enega servisnega.

Metoda podání
Elektronicky:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=4920
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,502,426.44 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,518,994.71 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: VG5, gradnja, inženiring in svetovanje, d.o.o.
Poštovní adresa: Tehnološki park 24
Obec: Ljubljana
PSČ: 1000
Země: SVN
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.