Publications Office of the EU
Remonty kapitalne i przeglądy silników średniego napięcia 6 kV oraz silników elektrycznych niskiego napięcia o mocy powyżej 15 kW dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 1 w Krakowie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Remonty kapitalne i przeglądy silników średniego napięcia 6 kV oraz silników elektrycznych niskiego napięcia o mocy powyżej 15 kW dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 1 w Krakowie

  • Zveřejněno
    12/12/2023
  • Lhůta
    19/12/2023
  • Otevírání nabídek
    19/12/2023
  • Udělení zakázky
    08/04/2024
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
PGE Energia Ciepła S.A.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50532100 Opravy a údržba střídavých a stejnosměrných motorů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,843,370.00 PLN
Číslo nabídky
POST/PEC/PEC/UZI/01019/2023
Popis

Remonty kapitalne i przeglądy silników średniego napięcia 6 kV oraz silników elektrycznych niskiego napięcia o mocy powyżej 15 kW dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 1 w Krakowie

Metoda podání
Elektronicky:
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/12/2023 12:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Cena oferty - 100% Szczegóły dotyczące kryteriów oceny ofert zawarto w pkt. 24 SWZ
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,843,370.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: ZPRE „Jedlicze” Sp. z o.o.
Poštovní adresa:
Obec: Jedlicze
PSČ: 38-460
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.