Publications Office of the EU
Polsko-Krakov: Analyzátory - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Krakov: Analyzátory

  • Zveřejněno
    01/02/2017
  • Lhůta
    17/03/2017
  • Udělení zakázky
    20/04/2017
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL Polska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38434000 Analyzátory
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
19,147.95 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
15,700.00 PLN
Číslo nabídky
KC-zp.272-10/17
Popis

Dostawa – Jednofazowego analizatora mocy dla Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej i Systemów Zasilania (Zespół Laboratoryjny Elektronika Przemysłowa i Kompatybilność Elektromagnetyczna)w ramach zadania pn. „zakup aparatury naukowo-badawczej z zakresu energetyki wraz z zagospodarowaniem przestrzeni i robotami budowlanymi”. Dostawa realizowana dla laboratorium w części badawczo-komercyjnej Centrum Energetyki.
Wymagania ogólne:
— Analizator jednofazowy, jednokanałowy umożliwiający pomiary mocy i energii, analizę harmonicznych wjednofazowych sieciach elektrycznych.
— Kolorowy wyświetlacz graficzny umożliwiający prezentację wyników pomiarów.
— Dedykowane oprogramowanie umożliwiające obsługę przyrządu i wyświetlanie wyników (w postaci numerycznej i graficznej).
— Dedykowany przekładnik prądowy umożliwiający testowanie wyzwalaczy lamp fluorescencyjnych.
— Dedykowana przystawka do analizatora umożliwiająca łatwe i bezpieczne podłączenie obiektu badanego oraz przewodów pomiarowych.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Dział Zamówień Publicznych, paw. C 2, pok.117
Poštovní adresa: al. Mickiewicza 30
Obec: Kraków
Kód NUTS: PL
PSČ: 30-059
Země: POL
Kontaktní osoba: Wanda Bankowicz
Hlavní adresa: www.dzp.agh.edu.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
19,147.95 PLN
Konečná hodnota zakázky
15,700.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Tespol Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Klecińska 125
Obec: Wrocław
PSČ: 54-413
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.