Publications Office of the EU
Francie-Sarcelles: Úklidové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Sarcelles: Úklidové služby

  • Zveřejněno
    16/03/2016
  • Lhůta
    10/05/2016
  • Udělení zakázky
    29/07/2016
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ville de Sarcelles
Místo plnění
NUTS code: FR10 Île de France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR10 Île de France
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90910000 Úklidové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
816,301.04 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,284,517.00 EUR
Číslo nabídky
AOO - ENTRETIEN DES VOIES 2016
Popis

Nettoiement des voies et espaces publics ou privés ouverts au public et de 7 groupes scolaires. Les prestations comprennent une tranche ferme mais également une tranche conditionnelle et une option concernant le traitement des déchets de voirie. Le début des prestations est fixé au lundi 5.9.2016. Le marché est passé pour 4 ans fermes non renouvelables.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Mairie de Sarcelles — direction de la commande publique
Poštovní adresa: 14 place de France
Obec: Sarcelles
PSČ: 95200
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
816,301.04 EUR
Konečná hodnota zakázky
3,284,517.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SAS Guy Challancin
Poštovní adresa: 9-11 avenue Michelet
Obec: Saint-Ouen
PSČ: 93400
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.