Publications Office of the EU
Rumunsko-Onesti: Různé léčivé přípravky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Onesti: Různé léčivé přípravky

  • Zveřejněno
    03/05/2014
  • Lhůta
    30/06/2014
  • Udělení zakázky
    22/07/2014
  • Otevírání nabídek
    05/08/2014
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Spitalul Municipal Onesti
Místo plnění
NUTS code: RO211 Bacău
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33690000 Různé léčivé přípravky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,330,271.86 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
69
Číslo nabídky
5946/3.4.2014.
Popis

Achizitie diverse medicamente – Program, 69 loturi, conform anexei B;
valoarea minima reprezinta valoarea estimata pt. prezenta procedura, pana la 31.12.2014; valoarea maxima reprezinta valoarea estimata cu posibile suplimentari pana la 30.4.2015; eleborarea si evaluarea ofertelor se va face conform cantitatilor specificate in caietul de sarcini si la sectiunea formulare: propunere tehnica (pana la 31.12.2014).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/08/2014 18:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.