Publications Office of the EU
Francie-Lille: Rekonstrukce budov - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Lille: Rekonstrukce budov

  • Zveřejněno
    01/04/2022
  • Lhůta
    29/04/2022
  • Otevírání nabídek
    29/04/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ville de Lille
Místo plnění
NUTS code: FRE11 Nord
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRE11 Nord
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45454100 Rekonstrukce budov
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
10
Číslo nabídky
22S0047
Popis

la consultation est passée par procédure adaptée en application de l'article R2123-1 1° du Code de la commande publique. Elle est composée de 10 lots, qui donneront lieu pour chacun à un marché ordinaire à prix global et forfaitaire. La durée globale du contrat est de 14 mois à compter de l'ordre de service de démarrage

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_emyp5qpkq_
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/04/2022 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.