Publications Office of the EU
Francie-Pont-à-Mousson: Potraviny, nápoje, tabák a související produkty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Pont-à-Mousson: Potraviny, nápoje, tabák a související produkty

  • Zveřejněno
    13/04/2022
  • Lhůta
    09/06/2022
  • Otevírání nabídek
    20/06/2022
  • Udělení zakázky
    01/07/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
EHPAD Saint François d'Assise
Místo plnění
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39222000 Zařízení a vybavení pro pohostinství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
147,646.00 EUR
Číslo nabídky
01-2022
Popis

fourniture de denrées alimentaires et ingrédients nécessaires a la réalisation des repas et prestations d'assistance technique

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: EHPAD Saint François d'Assise
Poštovní adresa: 44 rue du Cardinal Mathieu
Obec: Pont à Mousson
Kód NUTS: FRF31
PSČ: 54700
Země: FRA
Hlavní adresa: http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Elektronicky:
http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/06/2022 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
147,646.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: GVRS
Poštovní adresa:
Obec: Le Plessis Belleville
PSČ: 60330
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.